КИТАЙСКИЕ ХОХЛАТЫЕ СОБАКИ * ЭЛЬКАТИ
CHINESE CRESTED DOG * ELKATI
питомник КСУ * FCI kennel's
Главная  Мой профиль  Регистрация  Выход  Вход  Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS
Каталог
Разделы
Лицом к лицу с животными [4]
Лицом к лицу с людьми [3]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Каталог Ресурсов Интернет
Форма входа
Главная » Файлы » Лицом к лицу. » Лицом к лицу с животными

Обращение в Кабинет министров Украины
[ Скачать с сервера (32.5 Kb) ] 10.02.2011, 17:11
Прем'єр-міністрові України
п. Азарову М.Я.

14 лютого 2011 року
Заява

    Шановний Миколо Яновичу, під час підготовки й ухвалення Постанови Кабінету Міністрів України № 4 від 5 січня 2011 року «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770 і від 10 жовтня 2007 р. № 1203» сталася трагічна, фатальна помилка:    до групи препаратів списку № 2 таблиці ІІ – «Психотропні речовини, обіг яких обмежено» – внесли кетамін. 
    Зробили це згідно з критерієм обмеження доступу наркозалежних осіб до кетаміну та кетаміновмісних препаратів (далі кетамін). Але не були враховані всі інші критерії, пов'язані з використанням кетаміну.
    У підсумку єдиний ліцензований в Україні і доступний ветеринарам спосіб безпечної комплексної анестезії та знеболення замість засобу порятунку життя став засобом провокацій і шантажу.

    Помирають тварини, яким неможливо надати операційну допомогу, страждають власники цих тварин, яким заподіюють сильну психологічну травму. Під загрозою зриву виконання міських (Київ, Одеса, Харків, Суми, Сімферополь, Львів та ін.) програм зі скорочення чисельності бездомних тварин гуманними методами, які передбачають стерилізацію бездомних тварин: без кетаміну стерилізація неможлива.
    Підрозділи боротьби з незаконним обігом наркотиків здійснюють вилучення кетаміну не під час передачі його наркозалежним, проти чого й було скеровано Постанову, а під час ветеринарних операцій: зокрема, 20 січня працівники УБОЗ вилучили всі препарати для наркозу та шприци в одеському Притулку для захисту і допомоги бездомним тваринам, змусивши зупинити вже розпочаті операції та повернути тварин під наркозом у вольєри.
    Навіть не зважаючи на цинізм таких дій і припинення розпочатих операцій у рамках виконання Постанови Кабінету Міністрів України, все, що відбувається, опинилося поза нормами моралі, людяності й обов'язків людини перед тваринами.   

    Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас:  

    1) негайно вирішити питання про призупинення або скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 4 від 5 січня 2011 року «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770 і від 10 жовтня 2007 року № 1203» щодо внесення кетаміну до групи препаратів списку № 2 таблиці ІІ – «Психотропні речовини, обіг яких обмежено»;  

    2) у разі тимчасового призупинення, а не скасування – на додачу до наявної експертизи Кабінету Міністрів України стосовно цього питання провести комплексну експертну оцінку ситуації та способів її вирішення, причому не лише за критеріями антинаркотичних програм, а й ветеринарних і захисту тварин, із залученням до проведення цієї експертизи Громадської ради (згідно з § 171 Регламенту Кабінету Міністрів України) у складі представників організацій, перелічених далі;  

    3) результати експертної оцінки опублікувати і провести громадське обговорення (згідно з § 53 Регламенту Кабінету Міністрів України) проекту дій щодо кетаміну, зокрема, щодо знеболювальних і анестезуючих засобів для тварин, регламентації їхнього застосування, зберігання та ліцензування;  

   4) якщо питання про засоби анестезії та знеболення для тварин буде внесено в будь-які наступні документи Кабінету Міністрів України – узгоджувати ці документи (згідно з § 48 Регламенту Кабінету Міністрів України) з організаціями ветеринарними, кінологічними і з захисту тварин за таким списком:  

    Асоціація спеціалістів ветеринарної медицини України 
    Кінологічна спілка України
    Міжнародна кінологічна організація «Кінологія»
    Кінологічний клуб України
    Асоціація зоозахисних організацій України
    Міжнародне товариство захисту тварин SOS
    Фелінологічний Альянс України
                                                          
                                         Підписи на ….. аркушах додаються
Категория: Лицом к лицу с животными | Добавил: sevlago
Просмотров: 784 | Загрузок: 121 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2 mayday  
Все возможные варианты участия подробно описаны здесь:
http://mayday.at.ua/news/obrashhenie_vsem/2011-02-23-2

А еще здесь:
http://mayday.at.ua/news/vopros_pu/2011-02-23-10


1 Екатерина  
С удовольствием подписалась бы под данным обращением. Что нужно для этого? Собрать подписи?

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
visitors map
ChineseCrested.no - The ultimate information site and pedigree database for Chinese Crested dog
Copyright MyCorp © 2019 Бесплатный конструктор сайтов - uCoz